Konkursy

Jakie konkursy są najlepsze? Bezsprzecznie darmowe konkursy a także te, które zwyciężamy albo chociaż mamy dużą szansę wygrać. Im mniej postaci o nim wie, tym jest na pewno większa szansa na nagrodę.
Chyba jeden z największych polskich diariuszy, który poza ogólnopolskim ogłoszeniem ma dodatkowo dodatek terenowy, w którym co piątek ogłaszane są konkursy gdzie można wygrać nagrody. Osoby, które jako pierwsze poślą smsa pod podany numer telefonu zyskują bilety: do kina, do teatru, na przedstawienie czy w jakieś inne fajne miejsce. Jak dla mnie to trafny pomysł, bo pozwala promować w społeczeństwie kulturę, no i jeśli się dostanie to za małe pieniądze (chyba maksymalnie 2 złote) można pójść z partnerem do kina czy teatru.Także rozmaite stacje radiowe ogłaszają co jakiś czas gratisowe quizy. Wystarczy zadzwonić pod ogłoszony numer i czasami nie należy nawet odpowiadać na zapytanie, aby otrzymać wyszukane perfumy, kolację w świetnej restauracji czy bilet wstępu na drogą balangę w słynnym klubie.
Kiedyś udało mi się wygrać w takim konkursie bilety do kina. Wprawdzie trzeba było trochę poszukać w internecie, aby znać odpowiedź na pytanie, jednak radość z wygranej była wielka. Nigdy potem już mi się nie udało ponowić tego małego sukcesu.
Ale w jakieś rozgłośni radiowej też coś wygrałam. Wprawdzie to koleżanka mi napisała smsem dobrą odpowiedź i prosiła, żebym zadzwoniła, bo ona już zużyła swoją szansę, ale biletami się podzieliłyśmy.
Także bezpłatne turnieje internetowe mogą nam zezwolić wygrać fajne nagrody. Jeżeli nadanie maila jest bezpłatne lub sms konkursowy niewiele kosztuje, może warto spróbować.