Kredyty bez zaświadczeń

Jak wyszukujesz dobrego kredytu, w którym nie będziesz musiał przynosić do w banku żadnych dowodów, bo zdajesz sobie sprawę, że nie masz zbyt wymaganej zdolności kredytowej z przeróżnych przyczyn, to powinieneś wiedzieć co to są kredyty bez zaświadczeń.

Takie kredyty są zasadniczo udzielane na dowód i potrzebne jest do tego napisanie oświadczenia o przychodach. Kredyty bez zaświadczeń dedykowane są dla tych, którzy zawsze terminowo płacili swoje pożyczki a teraz nie mogą otrzymać zaświadczeń o dochodach. Poza tym te pożyczki mogą wziąć wszyscy, czyli emeryci, renciści oraz ludzie niezarabiający zbyt dobrze.

Dzięki nim nie trzeba się martwić nad tym, jak to z miesięcznej pensji kupić dary choinkowe, kolonię dzieci czy prezent na ślub wnuka. Takie kredyty bez zaświadczeń nie są jednak zbyt wysokie i można je stosunkowo szybko spłacić. Miejmy na uwadze jednak, że kredyt pozabankowy bez zaświadczeń z zus (Kredytol.pl) mogą być nieco droższe niż tradycyjne pożyczki ponieważ są łatwiej dostępne.